templates/standard_2col.php - 103

Mieszkania

Lokalizacja:
Kraków, ul. Koszykarska
Odbiór mieszkań:
do odbioru

Ogród Płaszów to dwa nowoczesne budynki wielorodzinne wyróżniające się niebanalną bryłą, z przestronnymi tarasami na ostatniej kondygnacji, dachami pokrytymi roślinnością ekstensywną oraz stylowymi wykończeniami. Sąsiadują z „Parkiem Rzecznym Ogród Płaszów”, który przyszłym mieszkańcom zapewni widok z okien na ponad osiem hektarów zieleni, a także da możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

czytaj więcej galeria zdjęć
Lokalizacja:
Kraków, ul. prof. Bronisława Geremka
Odbiór mieszkań:
do odbioru

Inwestycja Osiedle SOLARIS łączy ze sobą urok osiedla oddalonego nieco od centrum z zaletami życia w wielkim mieście. Zlokalizowana jest w południowej części Krakowa, na dynamicznie rozwijającym się w ostatnich kilkunastu latach osiedlu Kliny Zacisze. Cztery budynki składające się na pierwszy etap inwestycji powstaną przy ulicy prof. Bronisława Geremka (dawniej Komuny Paryskiej).

czytaj więcej dziennik budowy
Lokalizacja:
Kraków, ul. prof. Bronisława Geremka
Odbiór mieszkań:
inwestycja w przygotowaniu
Mieszkania
od 36.10 m² do 74.74 m²
Cena m²
od 5 300 zł
Cena mieszkania
od 238 077 zł
Pozostało mieszkań:
18

Osiedle SOLARIS ETAP II łączy ze sobą urok osiedla oddalonego nieco od centrum z zaletami życia w wielkim mieście. Zlokalizowane jest w południowej części Krakowa, na dynamicznie rozwijającym się w ostatnich kilkunastu latach osiedlu Kliny Zacisze. Budynek nr 30 to drugi i ostatni etap inwestycji składającej się z czterech kameralnych budynków mieszkalnych przy ulicy prof. Bronisława Geremka.

czytaj więcej dziennik budowy